Tym razem dość daleko, bo aż do stolicy Wielkopolski na 14 Poznań Maraton. W sobotę 12 października tuż po godzinie ósmej zbiórka zawodników. Jak zwykle na placu przy zbiegu ulic Konstytucji 3 maja i Jana Pawła II. Pięciu zawodników Pędziwiatra Jarek Bierć, Dawid Żamojtuk, Janusz Sysuła, Krzysiek Leżanka, Edward Skowera oraz nasi przyjaciele biegacze, którzy jeszcze nie należą do klubu: Jarek, Józek, Robert i Radek. Na zbiórce nie ma jeszcze dwóch Pędziwiatrów: Przemka Sajewskiego i Artura Konopko, ale wiemy, że do Poznania dotrą.
Czytaj dalej →