Według dni
Sobota, godz. 9:30
"Biegam Bo Lubię"
bbl
Gdzie:
Stadion Lekkoatletyczny BOSiR, ul. 11 listopada 28
Opis:
Co tydzień, w każdą sobotą o godz. 9:30 na Stadionie Lekkoatletycznym w "Zwierzyńcu", odbywają się w ramach ogólnopolskiej akcji Programu Trzeciego Polskiego Radia, zajęcia - Biegam Bo Lubię. Są to ogólnodostępne i bezpłatne treningi adresowane dla wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z bieganiem, a nie do końca wiedzą jak bezpiecznie to uczynić.
Dlatego też opiekunowie zajęć z chęcią pomogą udanie i właściwie rozpocząć regularne treningi. Przekonywująco wyjaśnią istotną rolę rozgrzewki, podpowiedzą kiedy i jak poprawnie wykonywać ćwiczenia rozciągające, wesprą próby doskonalenia biegowej techniki. Sobotni poranek pod ich okiem, to dający dużo frajdy i przede wszystkim zdrowy początek weekendu.
Opiekę trenerską nad zajęciami sprawuje:
Agnieszka Dąbrowska - absolwentka Akadamii Wychofania Fizycznego, instruktorka lekkiej atletyki PZLA II klasy, instruktorka fitness, pływania, nordic-walking, wiceprezes stowarzyszenia Klub Sportowy Nordic Walking "Chodzący Białystok".
Koszt:
Zajęcia mają charakter ogólnodostępny i bezpłatny.
Dodatkowe informacje:
Agnieszka Dąbrowska - tel. 502 638 459, a.bartoszek9@interia.pl